Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Mieszkanie w nowym stylu
Menu


» Strona Główna
» Dodaj do Ulubionych

Czarodziejska Księga

» Księga Gości 0
» Dodaj do Księgi

Mój profil


Archiwum

2015
Styczeń

Linki


Ulubieni


Opis

Mieszkanie w nowym stylu

Meble kolonialne oraz szykowne pomieszczenie stało podmienione na bieżące fotele także obecny salon. W kompozycji pomieszczeń Dekoratornia zaproponowała styl, jaki wymieniono wielkomiejski szyk. Architekci dźwigi hydrauliczne http://montownia.eu wnętrz zbudowali na nowy wygląd salonu. Dla wzmocnienia efektu, na dwóch ścianach salonu naklejono fototapety z wizerunkiem drapaczy chmur w Współczesnym Jorku.

Salon przed remontem Salon stanowił trochę bez klimatu. Wyszukiwały się tutaj tradycyjne meble, kilka innowacyjnych także przyjęte malarstwo. Ogólnie brak tezy w kompozycji salonu i obozów z służbą czy predyspozycjami właściciela, jaki stanowi natomiast fajnym człowiekiem: aktorem, krytykiem oraz turystą. W salonie stanowiła te niemodna posadzka z gresu natomiast specjalnie standardowe oświetlenie. Dekoratornia zauważyła błąd rysu opuszczonego oraz łącznej kompozycji wyglądzie wyposażenia. Salon po remoncie: Jestem poważnie mile zaskoczony wystrojem salonu także docelowym wynikiem, który udało się uzyskać kreatorom wnętrz z projektu Dekoratornia - uśmiecha się aktor Grzegorz Gerszt-Mostowicz. - Pociąga mi się pomysł scenograficznego dowcipu z tapetą, polubiłem te zabawne tarasowe fotele w salonie. Nie spodziewałem się, że w Polsce, gdzie wszystko robi się na mocno, projektanci wnętrz zdecydują się na tak konsekwentne przymrużenie oka. Zgoda zatem gwoli artysty codzienność, dlatego takie manewry jak szyna na suficie z postawionymi reflektorkami imitującymi oświetlenie studyjne sprawiają, że przewiduję się naprawdę wspaniale w salonie. Do współczesnego wewnątrz oknem stanowię świętą wieś. Te „sumy charakteru” strasznie mi mówią. Aranżacja wnętrz: projekt Zastaliśmy tradycyjny salon w brązie również niekompetentni oraz przedstawiają projektancji programu Dekoratornia. Postanowiliśmy unowocześnić wyposażenie oraz odmienić maść na szarości oraz monotonii. Szare są zapory a podstawowy temat salonu - kanapa obita miękką białą skórą, której okrągły kształt dodaje pomieszczeniu charakterystyczny klimat. Do aktualnego biało-szarego zestawu włożyliśmy kilkoro mieszkania przez duży odcień kolorystyczny fioletowego dywanu. Salon ma trochę filmowy charakter. Pojawiła się w nim lampa „Studio”, wzorowana na lampach użytkowanych w nowojorskich studiach filmowych oraz realistycznych w latach 30. Uzupełnienie aranżacji salonu stanowi niby-taras, jaki popełniliśmy przez naklejenie na dwóch ścianach fototapety z wizerunkiem drapaczy chmur w Współczesnym Jorku.


Głosuj (0)
kamilnejman 13:54:16 12/01/2015 [Powrót] Komentuj